Oferujemy wykonanie różnego typu oczyszczalni ścieków według życzenia klienta. Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie, które w ostatnim okresie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Największym ich atutem jest niezawodna funkcjonalność, ekonomiczność przy jednoczesnym bardzo ważnym dla każdego z Nas aspekcie dbałości o środowisko naturalne, w którym żyjemy.

Ekologiczne oczyszczalnie ścieków pozwalają na skuteczne, proste i efektywne wypompowanie oczyszczonych już ścieków do gruntu lub wód powierzchniowych.
Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest idealnym rozwiązaniem dla gospodarstw domowych nie posiadających systemów kanalizacyjnych, znajdujących się w niejednostajnej zabudowie, które do tej pory musiały korzystać ze zbiornika bezodpływowego tj. szamba. Jest dostosowywana do działania na każdym gruncie i zajmuje małą powierzchnię pod zabudowę.
Podkreślić należy również bardzo istotny aspekt, a mianowicie częstotliwość opróżniania osadnika z osadów, który przy standardowym użytkowaniu wykonuje się raz do roku.
Montujemy sprzęt posiadający długoletnią gwarancję, co zmniejsza ryzyko i gwarantuje bezpieczeństwo Państwa inwestycji. Oferujemy wyłącznie produkty renomowanych producentów, zapewniające najwyższą jakość i doskonałą trwałość. W porównaniu do szamb, generują znacznie niższe wydatki związane z ich eksploatacją, stąd inwestycje tego typu zawsze okazują się opłacalne.


Przydomowa oczyszczalnia ścieków to:

  • redukcja zanieczyszczeń
  • wyjątkowa łatwość obsługi
  • funkcjonalność w każdych warunkach topograficznych i gruntowo-wodnych
  • wieloletnia trwałość i bezawaryjność
  • stabilny i trwały proces oczyszczania
  • brak nieprzyjemnych zapachów i głośnych dźwięków
  • brak potrzeby zasilania energią elektryczną

Partnerzy