Oferujemy wykonanie różnego typu oczyszczalni ścieków według życzenia klienta. Ekologiczne oczyszczalnie ścieków to rozwiązanie, które w ostatnim okresie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków. Największym ich atutem jest niezawodna funkcjonalność, ekonomiczność przy jednoczesnym bardzo ważnym dla każdego z Nas aspekcie dbałości o środowisko naturalne, w którym żyjemy.

montaż podłóg mazowieckie

Oferujemy kompleksowy montaż czterech różnych rodzajów modułów fotowoltaicznych, które produkowane są w Polsce według najwyższych standardów unijnych. Zakres ten obejmuje standardowe moduły monokrystaliczne i polikrystaliczne, a także dachówki fotowoltaiczne oraz moduły zintegrowane z budynkiem (BIPV).

Zagospodarowanie wody deszczowej

Realizujemy zlecenia mające na celu zagospodarowanie wody deszczowej. Wykonujemy instalacje ogrodowe umożliwiające magazynowanie i wykorzystywanie wody deszczowej do różnych przydomowych czynności, co pozwala ekonomicznie gospodarować wodą pitną. Jest to niewątpliwie sposób na mniejsze rachunki za wodę.

Projektujemy oraz profesjonalnie wykonuje automatyczne systemy nawadniania. Wykonujemy nawadnianie ogrodów przydomowych, jak również boisk, pól golfowych, upraw szklarniowych i wszystkich terenów zieleni. Pracujemy na podzespołach liderów branży, firm Hunter, Irritrol, Rain Bird, Toro. Projekty realizowane przez naszą firmę wykonywane są przez architektów krajobrazu.

Partnerzy